עלינו

בין אם אתם מחוברים בצורה כלשהי לעולם העיצוב ובין אם לא, אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע להחליט בדיוק איך ייראה התכשיט שהוא אוהב.
את כל התכשיטים שאנחנו מעצבים ומייצרים עבור הלקוחות שלנו, אנחנו עושים עם המון דיוק, אהבה והקשבה, מתוך רצון אמיתי להעניק ללקוחות שלנו את התכשיטים היפים ביותר שיוצרו מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש לשוק להציע – כל זאת בלי לחרוג מהתקציב שאתם מגדירים.
טבעת אירוסין, טבעת נישואין, תכשיטי יהלומים לאישה ותכשיטים לגבר, יכולים להיות הרבה מעבר לתכשיט - הם יכולים להתלוות אליכם ברגעים הכי יפים בחיים ולשאת איתם סיפור מרגש, מקסים וייחודי רק לכם.

למה אנחנו?

אנחנו מבינים שלעצב תכשיט ולא סתם תכשיט אלא תכשיט יקר כמו תכשיט יהלומים באינטרנט יכול להיות קצת מרתיע. לכן אנחנו מביאים לכם את כל האהבה והשירות המקצועי למען יצירת תכשיט החלומות שלכם.

עד שלא תגידו שזה מושלם אנחנו לא נפסיק!

לא כמו כל חנות תכשיטים או אתר תכשיטים


בניגוד לכל חנות או רשת תכשיטים, אנחנו לא מעצבים באופן המוני, לכן, כל תכשיט הוא ייחודי ואישי. התכשיטים שאנו מייצרים מבוססים על הסגנון וההשראה שלכם, וכולם מיוצרים על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחום. התהליך שנעבור יחד מאפשר לנו להעניק לכל לקוח יחס אישי, להכיר אותו ולתמוך בו בכל השאלות המקצועיות שעולות בדרך להכנת התכשיט המושלם עבורו.  בנוסף, בניגוד לחנות המתמחרת את התכשיט לפי ראות עיניה, אנחנו מתאמים ציפיות לפני עיצוב וייצור התכשיט ולכן, העיצוב שתבחרו יתאים בדיוק לתקציב שהגדרתם – אין יותר אישי מזה. 

לבחור בעצמכם את היהלום שתענדו

בשורה נוספת שאנחנו מביאים איתנו באופן בלעדי, היא האפשרות לבחור את היהלום בו תעשו שימוש בתכשיט שלכם – אופציה שיהיה לכם קשה למצוא בחנויות תכשיטים מסורתיות ואפילו באתרים למכירת תכשיטים. אנחנו מאפשרים לכם לבחור יהלומים לתכשיט שלכם, ממאגר היהלומים המשותף של כל בורסות היהלומים בעולם, כלומר - מבחר כמעט אין סופי של יהלומים מלוטשים. אנו גם דואגים לזמן אספקה מהיר ולמחירים ללא תחרות, בזכות המעמד שיש לנו בקהיליית היהלומים  – לכם נשאר רק לבחור.

חווית שירות יוצאת דופן

החל משלב יצירת הקשר, ההיכרות האישית והמחשבות המשותפות על התכשיט שבחרתם, דרך הסקיצות וההדמיות בתלת מימד ועד לשלב הייצור ואספקת התכשיט – חשוב לנו שתקבלו יחס אישי, מסור ומקצועי. אתם השותפים שלנו לדרך, ואנו מאמינים שההשראה שלכם, עם המומחיות שלנו, יהפכו יחד לתכשיט מדהים, אישי וייחודי שילווה אתכם כל החיים. 

את החברה הקים גיא צור, מעצב תכשיטים ויהלומן, חבר ודייר בבורסת היהלומים הישראלית, בעל הכשרות מקצועית בעולם עיצוב התכשיטים ויהלומים לצד ניסיון מעשי בעיצוב תכשיטי יהלומים.

גיא, החל את דרכו המקצועית בתחום התכשיטים בחברה המשפחתית ולאחר שהרגיש כי צבר מספיק ניסיון וידע מעשי, פנה להגשים את השאיפה להקים אתר שיספק לכל אחד את היכולת ליצור תכשיט יהלומים יוקרתי - בהתאמה אישית.

 קצב החיים הנוכחי וההתאמה לטעם האישי שכל צרכן מצפה לה היום, הובילו אותו למסקנה שגם בחירת תכשיט יהלומים, יכולה להיעשות מרחוק, לפי דרישה וסגנון מועדף ובתקציב מותאם.

היכולת החדשנית לייצר תכשיטים בתלת מימד וההתמקצעות של גיא בתחום זה, הולידה את האתר שנבנה תוך חשיבה על כל צעד בדרך ומאפשרת לו ולצוות המקצועי שלצידו, לייצר תכשיטים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר, באמינות ובמקצועיות.

גיא צור

תכשיטן פרטי

השותפים שלנו

גיא צור

תכשיטן אישי