בחירת ליבך: איך בוחרים טבעת יהלום/אירוסין שבת הזוג תאהב

הצעת הנישואין היא אחד הרגעים המרגשים בחיי זוג צעיר, ובדרך כלל מתלווה אליו טבעת יהלום המסמלת את ההצעה ואת המחויבות לעתיד. אז איך בוחרים טבעת שבת הזוג תאהב? ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירת טבעת אירוסים, או כל תכשיט אחר עבורה.

1.לעשות קצת תחקיר

לפני שאתם יוצאים לקנות טבעת או תכשיט לבת הזוג שלכם – נסו לברר כמה שיותר מידע אודות הציפיות שלה, מה החשיבות של הטבעת בעיניה? האם יש לה בראש טבעת שהיא רוצה? כמה כסף היא חושבת שצריך להשקיע בטבעת?

כדי להצליח בבחירת טבעת אירוסין מושלמת עליכם להפוך ל"גשש-בלש" לתקופה מסוימת. תנסו להוציא ממנה כמה שיותר מידע בדרך עקיפה - זה דורש מכם להיות חדים וזהירים, אבל זה רק לתקופה קצרה.

 

2.להבין מה הסגנון שלה (הגיע הזמן)

שימו לב לתכשיטים שהיא בעצמה רכשה ושהיא עונדת ביומיום ולאירועים מיוחדים: האם הם מוזהבים? כסופים? יש בהם אבנים גדולות? האם היא אוהבת תכשיטים גדולים ונוצצים או קטנים ועדינים?

הטעם בתכשיטים בדרך כלל תואם את האישיות של האדם: היא בחורה מעודנת או מוחצנת? היא עונדת הרבה תכשיטים או מעט? זה נכון לגבי בחירה של כל תכשיט או מתנה – הכלל הוא: אל תנסו להפתיע עם סגנון אחר ושונה – כדאי לבחור בסגנון דומה.

 

3.להתייעץ עם החברה הכי טובה

דרך מצוינת לקלוע בדיוק לטעם של בת הזוג היא לערב את החברה הכי טובה שלה. היא שיודעת עליה הכל, הולכת איתה לשופינג ומכירה אותה היטב – תדע להשתמש בטכניקות מיוחדות כדי להוציא כמה שיותר מידע מבת הזוג – מבלי לעורר חשד. תתפלאו, אבל רוב הסיכויים שהן כבר הכינו זו את זו לדעת בדיוק מה להגיד למיועד בבוא היום.

 

4.לעצור ליד חנות תכשיטים (ממש במקרה)

נסו לייצר סיטואציה שבה אתם מסתובבים יחד במתחם קניות ועוצרים ליד חלון ראווה של חנות תכשיטים. שימו לב בדיוק על מה היא מסתכלת, מה היא אומרת על טבעות שהיא רואה, מה הסגנון שהיא נמשכת אליו. האם היא מסתכלת על טבעות מזהב צהוב או כאלה מזהב לבן? אולי היא תגיד משהו שלילי על טבעת מסוימת.

לאמיצים שבינינו: נצלו את המצב, הצביעו על טבעת שמוצאת חן בעיניכם ופשוט תשאלו אותה: "מה דעתך על הטבעת הזו?" זכרו את התשובה שלה – היא תקדם אתכם בעוד צעד לעבר הטבעת המתאימה.

להיכנס לה לאפליקציות

אם אתם בני זוג שמשתפים זה את זו בכל דבר, תוכלו להיכנס בקלות לפינטרסט, לאינסטגרם, או לדפים אחרים ששמורים אצלה בנייד או במחשב. יכול להיות שאחת התיקיות שם מוקדשת לתכשיטים שהיא אוהבת ומשם הדרך פשוטה הרבה יותר.

 

5.למדוד לה את האצבע

הנה מקום שבו הרבה גברים נופלים בו: רבים מהם רוכשים טבעת אירוסין מבלי לוודא מראש איזו מידה תתאים לבת הזוג. דמיינו את הרגע: הגבר כורע ברך, אווירה מדהימה, היא אומרת כן אבל... הטבעת לא עולה עליה, לא נורא – נשלח מחר להרחבה. בהחלט רגע שלא תשכחו.

הפתרון הטוב ביותר לוודא שמידת הטבעת שתרכשו היא המידה שתתאים לה היא לנסות "להשאיל" ממנה טבעת שהיא לא עונדת בקביעות ולהתייעץ עם איש מקצוע לגבי הגודל המתאים. חשוב לזכור שעל הטבעת להיות נוחה למשך שנים, לכן עדיף שלא תהיה צמודה מדי ולא רופפת מדי.

 

6.פשוט לשאול אותה

הרבה זוגות נמצאים כבר בשלב בו אין להם בעיה לדבר על הדברים. בין אם עברו רק כמה חודשים מתחילת הקשר ובין אם אתם רגע לפני ההצעה – נשים רבות היו שמחות לשתף את בני הזוג שלהן במידע החשוב הזה כדי למנוע טעויות ואי הבנות בעתיד. גברים: אל תפחדו לשאול – להפך, זו שיחה שיכולה לייצר הרבה הערכה בצד השני.

 

עכשיו, כשהבנתם בדיוק מה היא אוהבת ואתם מוכנים לרגע הגדול, כדאי שתמצאו את מה שאתם מחפשים. אם אתם רוצים לעצב משהו שיתאים בדיוק לסגנון שהבנתם שהיא אוהבת, וגם לבחור לבד את היהלום ולהגדיר מראש תקציב שתוכלו לעמוד בו – אתם מוזמנים לעשות את זה איתנו!

בעמוד איך זה עובד , תוכלו לקבל פירוט על התהליך של עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית, שמלווה אתכם בכל שלב ומאפשר לכם להתייעץ עם המומחים שלנו ולאשר את העיצוב לפני התשלום על התכשיט.

אנחנו מחוברים גם למאגר העולמי של היהלומים הזמינים - אותם תוכלו למצוא בעמוד: בחירת יהלומים בהתאמה אישית . מתוך המאגר תוכלו ממש לבחור את היהלומים שאתם אוהבים ולחסוך הרבה כסף לעומת קנייה של טבעת מוכנה בחנות.

שיהיה במזל טוב!

גיא צור

תכשיטן אישי