שאלות ותשובות שכיחות

מידע חשוב עלינו

האם יש חנות שאפשר להגיע אליה?


לא. אין לנו חנות פיזית מה שמאפשר לנו להתמקד אך ורק באיכות ובשירות כדי לספק לכם את המוצר באיכות הגבוהה ביותר – במחיר טוב יותר מאשר בכל חנות תכשיטים. המשרדים שלנו נמצאים במגדל יהלום, אשר באזור הבורסה ליהלומים של ישראל ברמת גן, ממנו תוכלו לאסוף את התכשיט ולוודא שהוא מושלם.
האם ישנו גמולוג מוסמך בחברה שלכם?


כמובן. בחברה שלנו ישנו גמולוג מוסמך המהווה חלק בלתי נפרד מצוות השירות שלנו. בכל שאלה רלוונטית תוכלו לפנות אליו ולהתייעץ איתו.
מי מעצב את התכשיטים?


אנחנו עובדים עם מעצבי תכשיטי תלת המימד המקצועיים ביותר בבורסת היהלומים בישראל. כל אחד מהמעצבים שלנו מתמחה בסגנון עיצוב מסוים, כך שהמעצב שמייצר את התכשיט עבורכם התנסה ועיצב תכשיטים דומים בעבר והוא יוכל להעניק לך את השירות המקצועי ביותר.

ביטוח ואחריות לכל החיים

האם אתם מספקים ביטוח לתכשיטים?


לא. כל תכשיט שתזמינו מאיתנו ילווה (אם תרצו) בהצעת ביטוח מלאה באחת מחברות ביטוח התכשיטים שנמצאות בבורסה ליהלומים. אנחנו ננסה לעשות כמיטב יכולתנו על מנת לעזור לכם להשיג את המחיר הנמוך ביותר עבור ביטוח התכשיט שלכם.
מה מכוסה על ידי האחריות לכל החיים שניתנת על ידכם?


כל התכשיטים שלנו מיוצרים תוך שימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר והם נבדקים לפני כל משלוח. אחריות לכל החיים שלנו כוללת: הידוק שיניים, ליטוש, ציפוי רודיום ושירותי ניקיון של התכשיט הנרכש.במידה והתכשיט שלכם זקוק לטיפול שאינו מכוסה ע"י האחריות תוכלו לשלוח אותנו אלינו למשרד, אנחנו נעריך את הנזק ונבדוק כיצד ובאיזו עלות ניתן לפתור את הבעיה.

היהלומים ואבני החן שלנו

איך אוכל להיות בטוח שהיהלומים שקיבלתי הם אותם יהלומים שהזמנתי?


כל תכשיט משובץ יהלומים שאנחנו שולחים, מגיע אליכם עם תעודה גמולוגית ממעבדות גמולוגיות מוסמכות בלבד כגון HRD/ GIA /AGS/ IGI, אשר בדקו את כל המרכיבים והמאפיינים הייחודיים של היהלום שלכם ונתנו את אישורן הרשמי על הבדיקות שנערכו.
מצאתי יהלום שאני אוהב, איך אדע שהוא זמין?


ב-99.99% מהמקרים היהלום יהיה זמין.עם זאת, חשוב לציין ולהדגיש, שהיהלומים באתר הם בעלי פוטנציאל להימכר בכל רגע ויכול להיות שבזמן שאתם מתלבטים – מישהו אחר כבר רכש את היהלום שרציתם.
מה האיכות של היהלומים ואבני החן שאתם משתמשים בהם?


כל תכשיט שלנו מיוצר מהחומרים האיכותיים ביותר. בנוסף, אנחנו עושים הכל על מנת לעשות שימוש ביהלומים באיכות מעולה וגבוהה. בסופו של דבר, הבחירה בידכם, בהתאם לתקציב שלכם תקבעו את איכות היהלום שבו נעשה שימוש בתכשיט שלכם.
האם אתם עושים שימוש ביהלומים מטופלים על ידי לייזר, בעלי בהירות משופרת או צבע משופר?


אנו עושים שימוש רק ביהלומים שהם 100% טבעיים ולא מטופלים בשום דרך.
האם אבני החן שאתם משתמשים בהן סינתטיות או טבעית?


אנו עושים שימוש רק באבני חן טבעיות.
האם אבני החן שאתם משתמשים בהן מטופלות בחום?


כן. נפוץ מאוד לחמם אבני חן. חימום האבן מגביר את הצבע והבהירות והופך את אבן החן ליפה יותר. לעיתים גם נעשה שימוש בשמן חסר צבע, שעווה או שרף, כדי להעניק לאבן החן ברק. כיום, רוב אבני החן שבשוק התכשיטים מחוממות או מטופלות בדרך כלשהי.

תשלומים ועלויות

אילו סוגי תשלומים אתם מקבלים?


אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי. ניתן לשלם גם באמצעות PayPal או העברה בנקאית. האתר שלנו מאובטח ולכן ניתן להזמין באמצעות כרטיס אשראי גם דרך האתר. אתם גם יכולים להתקשר אלינו ולבצע הזמנה טלפונית, בה ייתכן שתאלצו למסור אמצעי תיעוד נוספים כגון רישיון נהיגה, צילום כרטיס אשראי וכו' בעסקאות בעלות מסוימת.
כמה יעלה התכשיט שלנו?


שלא כמו בכל חנות תכשיטים, כל תכשיט שאנחנו מייצרים מתחיל כרעיון חדש ולכן קשה להעריך את המחיר שלו כבר בהתחלה. כדי לדעת כמה יעלה התכשיט, אנחנו צריכים לדעת קצת יותר לגבי הכיוון שלכם, על מה שיש לכם בראש ועל התכשיט שאתם מחפשים. הדרך הקלה ביותר לקבל מושג על עלות התכשיט שלכם, היא ליצור איתנו קשר ואנחנו נוכל לספק הערכה מהירה לאחר התייעצות איתכם.
האם תכשיט מותאם אישית יקר יותר מתכשיטים אחרים?


התכשיטים שלנו אומנם מעוצבים בהתאמה אישית ומעוצבים בסטנדרטים הגבוהים ביותר,אבל אנחנו, בניגוד לחנויות תכשיטים, יכולים לשמור על עלויות נמוכות יותר על ידי מציאת הדרכים הטובות ביותר לספק לכם את המוצר. אנחנו מייצרים עבורכם תכשיטים מותאמים אישית באיכות גבוהה הרבה יותר ובמחירים דומים למה שתמצאו בחנות, אבל בשונה מחנות, כאן יש לכם את ההזדמנות לקבל תכשיט בעיצוב אישי ולא תכשיט שיוצר באופן המוני.
מתי אוכל לראות את העיצוב שלי? האם יש אפשרות לראות את העיצוב לפני התשלום?


כן. אנחנו רוצים להיות בטוחים שהתכשיט שנייצר עבורכם הוא התכשיט שאתם רוצים, ולכן אנחנו מאפשרים לכם לראות הדמיית תלת מימד של התכשיט עוד לפני התשלום. חשוב לציין, שלפני שאנחנו מייצרים הדמיה של התכשיט בתלת מימד. אנחנו דורשים הפקדה של סכום פיקדון יחסי שיתווסף בסוף לעלות הסופית. אם תחליטו לבטל, הפיקדון יוחזר אליכם באופן יחסי תוך חישוב זמן העבודה עד לאותה נקודה. ניתן לאסוף את התכשיט מהמשרד שלנו כדי לוודא שאכן קיבלתם את התכשיט שהזמנת ושאין שום בעיה טכנית בהזמנה שלכם.
מהם תנאי התשלום? האם ניתן לחלק לתשלומים?


אנחנו מבינים שעבור רבים מדובר על הוצאה משמעותית ולכן מאפשרים חלוקה של עד 12 תשלומים ללא ריבית על הרכישות אצלנו.
איך תהליך התשלום עובד?


התשלום הראשון שלכם הוא עבור העיצוב בלבד והוא נעשה לאחר השלב של ההזמנה ותיאום הציפיות, וגובהו נקבע לפי מורכבות המודל או העיצוב:מורכבות נמוכה 200 דולר / מורכבות בינונית 300 דולר / מורכבות גבוהה 400 דולר - בכל מקרה, הסכום ששילמתם על העיצוב, מהווה מקדמה עבור שאר התשלום.

לאחר עיצוב התכשיט ואישור ההדמייה בתלת מימד, יש לשלם את שאר הסכום עבור ייצור התכשיט. כלומר, רק לאחר שאישרתם את עיצוב התכשיט וההדמיה תעבירו את יתרת הסכום עבור רכישת החומרים וייצור התכשיט.
האם ניתן לבטל את ההזמנה לאחר העיצוב לפני היצור?


כן. אם תחליטו לבטל, הפיקדון ששילמתם יוחזר אליכם באופן יחסי, תוך חישוב זמן העבודה עד לאותה נקודה.

פרטיות ואבטחה

האם מאובטח לרכוש דרך האתר?


כן. אנחנו מוודאים שכל הרכישות שמבוצעות דרכנו הן רכישות מאובטחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף, האתר שלנו עושה שימוש בהצפנה ובהגנה על עסקאות בכרטיסי אשראי.
האם המידע האישי שלי יועבר לצד שלישי?


לא. בשום פנים ואופן לא נעשה שימוש במידע ובפרטים האישים שלכם כדי להעביר אותם לגורם שלישי.

גודל הטבעת וחריטות

איך אדע איזה גודל טבעת מתאים לי?


ניתן לברר את הגודל הטבעת המתאים באמצעות האתר: findmyringsize.com . בנוסף, ניתן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לסייע לכם.
אם הזמנתי בטעות גודל טבעת לא מתאים?


כל לקוח זכאי לשינוי גודל הטבעת ללא עלות – בתוך 60 ימים ממועד הרכישה. צרו איתנו קשר, שלחו לנו את הטבעת ואנחנו נחזיר אותה אליכם לאחר תיקון.
על כל הטבעות באתר מופיע השם "Guy Tsur", האם הוא יופיע גם על הטבעת שלי?


השם "גיא צור" מופיע על הטבעות שבאתר כדי להגן עליהם מבחינת זכויות היוצרים. על הטבעת שלכם תהיה חותמת שמציינת את סוג המתכת -18KT/14K או פלטינה(באנגלית כמובן)) .
האם אתם חורטים על טבעות ותכשיטים?


כן. אנחנו נשמח לבצע חריטה אישית עבורכם על התכשיט שלכם, בחינם.

הזמנות ומשלוחים

כמה זמן לוקח כל התהליך עד לקבלת התכשיט?


ברוב המקרים, התכשיט שלכם יגיע אליכם תוך 7 ימי עסקים(מודלים מורכבים יכולים לקחת עד 10 ימי עסקים) מרגע אישור העיצוב הסופי והתשלום על התכשיט. (משלוח לחו"ל תוך +5 ימי עסקים).כשמדובר ביצירת תכשיט אישי אנחנו מתאימים את עצמנו לקצב שלכם, אם שלב העיצוב יתקדם מהר כך גם נוכל לייצר מהר, אבל מצד שני – כדי להשיג את התכשיט האישי והמתאים ביותר למה שתמיד רציתם – אנחנו לא דוחקים בכם למהר. יש לקוחות שיחליפו איתנו כמה הודעות וכבר ידעו מה הם רוצים לעצב, ויש לקוחות שזה ייקח להם כמה ימים. אנחנו כאן בקצב שלכם.
לאן להתקשר במידה ויש לי שאלות בנוגע להזמנה או שאני רוצה לבטל אותה?


בכל שאלה שיש לכם לגבי ההזמנה שלכם תוכלו ליצור איתנו קשר במספר 039153565 או באחת מהדרכים ליצירת קשר באתר שלנו.אתם יכולים לשלוח מייל לכתובת contact@guytsur.com ואנחנו נשיב לכם בהקדם.לגבי ביטול ההזמנה שלכם, חשוב להדגיש שניתן לבטל את ההזמנה רק לפני שלב הייצור.בכל ביטול קיים החזר כספי חלקי על זמן העבודה עד לאותה הנקודה בה תחליטו לבטל.
מהי מדיניות ההחזרים שלכם?


כל אחד מהתכשיטים שלנו הוא תכשיט ייחודי אשר עוצב בהתאמה אישית - יחד איתכם, לכן לא ניתן להחזיר אותם.כדי למנוע מקרים מסוג זה, אנחנו לא מייצרים את התכשיט עד שאתם לא מאשרים את הדמיית תלת המימד של התכשיט. אם קיים פגם טכני בתכשיט – הוא באחריותנו! אם קרה שאתם לא מרוצים מהתוצאה הסופית, צרו איתנו קשר ואנחנו נעשה הכל על מנת לפתור את הבעיה.
בהזמנת תכשיט ליעד מחוץ לישראל, למי יש לשלם את המיסים על התכשיט? לגיא צור, לחברת שילוח או למישהו אחר?


כאשר אתם מבצעים הזמנה בינלאומית, אנחנו נשלח אליכם את התכשיט בחינם. אולם, בכל מדינה חוקים ומסים שונים על מוצרים המגיעים לשטחה, לכן חברת השילוח תיצור אתכם קשר ותעדכן שהתכשיט הגיע ליעדו ומהם התשלומים שיש לשלם על מנת לקבלו.
יש לי יהלום שאני רוצה לשלב בתכשיט אישי, זה אפשרי?


כן. בין אם תבחרו לרכוש יהלום דרכנו ובין אם יש לכם כבר יהלום שתרצו לשלב בתכשיט שאתם מעצבים איתנו – אנחנו כאן כדי לעשות זאת עבורכם.כדי שנוכל לשבץ את היהלום שלכם בתכשיט, תצטרכו לשלוח את היהלום אלינו או להגיע איתו למשרדנו שבבורסה ברמת גן.חשוב להדגיש שאנחנו נעשה הכל וננקוט כל אמצעי זהירות אפשרי כדי להבטיח שהיהלום שלכם ישובץ בצורה הטובה והבטוחה ביותר בתכשיט שלכם, אך עם זאת איננו יכולים להיות אחראיים לכל נזק שעלול להתרחש במהלך העבודה.
לאילו מדינות ניתן לשלוח תכשיטים שהוזמנו אצלכם?


אנחנו שולחים למעל 30 מדינות ברחבי העולם. אולם, ישנן מדינות עם חוקי מכס ומגבלות שלא מאפשרות משלוח של המוצרים שלנו ולכן, אנחנו לא יכולים לספק לשם הזמנות. אם אתם לא בטוחים האם המדינה שלכם נמצאת על מפת השליחויות שלנו, צרו איתנו קשר ונשמח לבדוק.

הדרכה ושאלות

הייתי רוצה קצת לקרוא על תכשיטים ויהלומים לפני שאני מזמין.. יש לכם מרכז הדרכה?


בטח שכן! אתם מוזמנים לבקר במרכז ההדרכה שלנו ולקרוא מדריכים מקיפים על רכישת תכשיטים ויהלומים. במידה ועדיין לא מצאתם את משחיפשתם והדברים לא כך כך ברורים לכם.. שזה בסדר:) תרגישו חופשי לפנות אלינו וננסה לעזור כמיטב יכולתנו.
אני לא יודע/ת מה התקציב שאני אמור להקצות לתכשיט שאני מעוניין להכין, מה עושים במצב כזה?


רשמנו בממיוחד בנושא הזה מאמר מקיף שרוב הסיכויים בסיום הקריאה תמצאו את התשובה לשאלה. ואם עדיין לא אז אנחנו זמינים תמיד לכל שאלה או התלבטות.
אני לא יודע איך איזה טבעת או איזה עיצוב של טבעת לבחור לבן/ת הזוג, איך מבררים?


הרבה לקוחות שואלים אותנו את השאלה הזו לכן החלטנו לרשום מאמר בנושא שאנחנו דיי בטוחים שהוא יפתור את התלבטות.

גיא צור

תכשיטן אישי