איך לבחור טבעות אירוסין בהתאמה אישית אצל גיא צור

מחפשים טבעות אירוסין בהתאמה אישית? אצל גיא צור ניתן לבחור מגוון טבעות בעיצוב אישי וטבעות אירוסין בעיצוב אישי.

מתכננים להתארס או לציין יום נישואים? קודם כל, נאחל לכם מזל טוב ובהצלחה. אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שאנחנו מכירים אצל לקוחות המציינים אירוסין או אירוע חשוב במעמד הן איך לבחור טבעת אירוסין כשכולן לא 'בדיוק זה', אלא 'ליד'. אז ככה, אצל גיא צור אנחנו נשמח לעזור לכם לתכנן ולבחור טבעות אירוסין בהתאמה אישית. הנתונים שצריך לקחת בחשבון אמנם משתנים בהתאם לסיבת הרכישה של טבעות בעיצוב אישי, אבל תמיד יהיו כמה נקודות קבועות אשר חוזרות ועולות כאשר מתלבטים איך לבחור ולעצב טבעת אירוסין בעיצוב אישי.

דבר ראשון, האם הטבעת היא מתנה ידועה מראש, או הפתעה? כשמדובר בטבעות אירוסין בעיצוב אישי הכי פשוט יהיה אם בת הזוג תבחר אותן בעצמה, אך לא במחיר של להרוס את ההפתעה. גם אם לא מדובר בהפתעה וכלת השמחה חלק מסוד העניין כמובן שעדיין יש בחירות משניות שצריך לקבל, אבל התהליך הופך קל יותר ממסע ניחושים והחזקת אצבעות. לבני זוג אמיצים אשר רוצים להפתיע את אהובתם עם טבעות אירוסין בהתאמה אישית, דרך מומלצת לעמוד במשימה זו היא לגייס לצורך ההחלטה בת משפחה או חברה טובה שמיודעות עם הסגנון והטעם של בת הזוג ויוכלו לעזור להחליט איך לבחור טבעת אירוסין בעיצוב אישי עבורה.

אחד הקריטריונים שצריך לשקול באיך לבחור טבעות אירוסין בעיצוב אישי הוא בחירת אבן החן או היהלום. כדאי לקחת בחשבון שיהלומים וגם אבני חן מגיעים בצורות קבועות בדרך כלל, ונפוצים בכמה סוגי חיתוכים שונים. החיתוך הנפוץ מכולם הוא החיתוך העגול, אשר מועדף הודות לסימטריה שלו כמו גם העובדה שהוא נוטה להיות הכי מבריק ולהחזיר הכי הרבה אור. צורות פופולריות נוספות של חיתוך יהלומים או אבני חן המשובצים בטבעות בעיצוב אישי הן אובל, קושון, ופרינסס. אם חושבים לבחור אבן חן כמו טופז, רובי, אמרלד וכדומה כדאי לקחת בחשבון לא רק את המראה הססגוני והייחודי אלא גם את הסמליות העמוקה מאחורי כל אבן, שכן לכל אבן חן נוטה להיות משמעות מסורתית וסמלית וההתאמה של המשמעות בעת הענקת טבעות בעיצוב אישי יכולה רק להוסיף לערך המתנה.

גיא צור

תכשיטן אישי