איך לבחור טבעות אירוסין אבני חן אצל גיא צור 

יהלומים הם לנצח אך טבעות אבני חן הן מיוחדות באמת. איך לעצב תכשיטים אבני חן אצל גיא צור

אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שאנו נתקלים בהן אצל גיא צור היא איך לבחור ולעצב תכשיטים אבני חן. הקריטריונים לשיקול משתנים בהתאם לנסיבות, שכן יש מיליון סיבות מדוע טבעות אבני חן יתאימו כמתנה, בין אם מדובר בטבעת אירוסין אבן חן, עגיל או צמיד, יש תמיד כמה נקודות למחשבה שכדאי להתחיל ולתכנן.

אבני חן ויהלומים מגיעים בכמה סוגי חיתוכים, כאשר במקום הראשון ברשימת החיתוכים הפופולריים ביותר נמצא החיתוך העגול, ובצדק: חיתוך זה נחשב מועדף בשל הסימטריה שלו היוצרת מראה קלאסי ויוקרתי כמו גם העובדה שהוא בעל הכי הרבה נקודות שבירת אור ולפיכך נוטה להיות הכי נוצץ. הצורות הפופולריות ביותר אחרי החיתוך העגול הן האובל- מעין צורת ביצה, הקושון- ריבוע או מלבן מעוגל בקצוותיו, והפרינסס- יהלום או אבן חן בצורת טיפה. לאחר בחירת חיתוך, השיבוץ הוא הדבר הבא עליו צריך להחליט בתכשיטים אבן חן. בטבעת אירוסין אבן חן ישנם מספר סוגי שיבוצים אפשריים ומומלצים, אשר ישפיעו על מראה הטבעת ומראה היהלום. סוג אחד הוא שיבוץ לחץ, בו עושים שימוש בלחץ שנוצר מתוך מסגרת המתכת, סוג אחר מכונה שיבוץ שיניים בשל מעין שיניים דקיקות ממתכת אשר מחזיקות את אבן החן במקומה ושיטת השיבוץ נוספת המכונה בית האבן או שיטת שיבוץ הכוס בה יושבת אבן החן בתוך מעין מכתש ממתכת.

אז איך בוחרים תכשיטים אבני חן מגיא צור? דבר ראשון, בחרו אבני חן לפי המשמעות הסמלית שלהן והצבעוניות הייחודית. אם אתם לא בטוחים במאה אחוז אתם יכולים ליצור איתנו קשר, כדי שנחליט יחד ונבצע תיאום ציפיות. איחרי שיחת ההיכרות הזו נייצר עבורכם סקיצה ראשונית של התכשיט להתרשמות והעברת רשמים, ואז מגיע שלב של סבב שינויים ותיקונים. לאחר שהשינויים והתיקונים הנדרשים בוצעו בעיצוב אתם תקבלו הדמייה ממוחשבת תלת מימדית של התכשיט. בסופו של כל התהליך ולאחר שתיתנו אור ירוק לעיצוב הנבחר, אנחנו נייצר את התכשיט שלכם ונשלח אותו עד אליכם. תכשיטים אבני חן בהתאמה אישית מגיא צור הם מתנה ייחודית ואישית שתשמח את העונדת לשנים רבות.

גיא צור

תכשיטן אישי