בואו נתחיל לעצב

טיפים למילוי הטופס

ההסבר של עיצוב התכשיט המתבקש:

בחירת תמונה להשראה:

לפעמים תמונה שווה אלף מילים, כאן תוכלו לצרף כל תמונה שאתם חושבים שיכולה לעזור לנו להבין אתכם טוב יותר. אם יש לכם תמונה של התכשיט שאתם אוהבים – מעולה, נשמח לראות אותה. אם יש לכם כל תמונה אחרת שיכולה לכוון אותנו לסגנון שאתם מעדיפים, אנחנו פתוחים לגמרי, יש כאלה שיצרפו תמונה של חיה, אחרים תמונה של חולצה, או כל חפץ אחר שקשור, אפשר לשלוח תמונה של צבע מיוחד, או אפילו של ארכיטקטורה שאתם מרגישים שרלוונטית.

: שיתוף התקציב

בגלל שמדובר בעיצוב אישי, אנחנו יכולים להתאים אותו כמה שיותר טוב לתקציב שיש ברשותכם. מה שהכי משפיע על המחיר, הם כמובן החומרים מהם נכין את התכשיט. מסגרת תקציב תעזור לנו להחליט איזה חומרים אנו יכולים לבחור. אם אין לכם מושג כמה אתם מתכוונים להשקיע – זה גם בסדר! נשמח לשוחח אתכם ולהגיע יחד לתקציב ריאלי.

זה המקום לפרט כמה שיותר על העיצוב שיש לכם בראש: ספרו לנו למי מיועד התכשיט, לאיזה אירוע הוא מיועד: אירוסין, יום הולדת, יום נישואין, מה סגנון מראה התכשיט שאתם מעדיפים, זהב לבן, צהוב או ורוד, האם זה תכשיט משובץ יהלומים או אבני חן, או אולי שילוב בין השניים, כמה אבנים הייתם רוצים לשבץ, מה גודלן של האבנים – בקיצור, אצלנו כל המוסיף הרי זה משובח.

גיא צור

תכשיטן אישי